ВАСИЛЬ ПОПАДЮК

ІНФОРМАЦІЯ

Його називають сучасним Паганіні, людина легенда, скрипаль віртуоз. Його талант не знає кордонів, від Москви до Канади. Чия майстерність «скрипковим ключем», здатне відкрити будь-яку душу, а вогонь його палаючої скрипки, здатний розтопити будь-яке серце.

Заслужений артист України, який підкорив два континенту не перестає нас дивувати творчими експериментами в різних стілях- рок, джаз, фолк, джіпсі- фьюжин … Немає нічого неможливого, завжди на вершині, завжди найкращий …
Будь-який його концерт, це магія, де зникають люди перетворюючись на один нестримний потік емоцій! І це правда!

ИСТОРІЯ

Подорож Василя Попадюка з України в Торонто була музичною пригодою, навчаючись в Києві, в школі Лисенко , для обдарованих дітей у віці 7 років і продовження в Українській Національній Консерваторії Чайковського з музики від 18 років. Батько Василя Попадюка, він же знаменитий композитор і пан-флейта гравець, мріяв щоб його син йшов по його стопам, як гравець на скрипці, але у віці 4 років Василь молодший обрав ігру на піаніно. У віці 6 років він дослідив і закохався в скрипку – результат був передбачений незнайомцем перед його народженням – що любов залишилась стійкою через усі роки.

Попадюк гастролював з багатьма престижними групами, включаючи Український Національний Ансамбль гопака, Київський Циганський Музичний театр і Музичний Театр Назарова москви, з яких він виконував для багатьох міжнародних діячів, включаючи покійного короля Йорданії – Хусейна. Його попросили супроводжувати радянського лідера,  Михайла Горбачева і його дружину, як  частину культурного оточення під час державного візиту до Іспанії, де він виступав для королеви Софії. Його фани, включаючи Дона Васа, Тома Кокрановського, Яна Ґіллера (чий сольний альбом Василю було запропоновано заграти) і Джессі Кука. Раніше він часто з’являвся як спеціальний гість до середземноморського гітариста Павла в Канаду, в США  і в Україну. Ще раніше він зробив кілька виступів як спеціальний гість для світової музики гітариста Джессі Кука і буде спеціальним гостем для святкування канадійського тенора Джона  МакДермотта в Торонто цього літа.

Впродовж останнього року Василь зібрав свої нових 6 частин групи Papa Duke і записав свій перший альбом з ними. Назва групи є грою на Васильовому прізвищі і фактами, що він вважається ,на думку багатьох, «duke» циганської скрипки. Вони вже виступили на Harbourfront Джазового і блюзового Берлінгтоновому святі і з Mississauga симфонії в житті центру мистецтв. Музику гурту найкраще можна описати як «циганське світове злиття» з класики, джазу, латини і поп підтекстами. Поточна лінія з зоряними гравцями в Papa Duke складається з: музикального директора Стана Фоміна на піаніно і клавішах; динамічний Еквадорський гітарист Девід Бест (грає на гітарі з 12 і 18 струн); Саша Бойчук грає на спрано саксофоні, кларнеті і клавішах; акустичний електричний басист віктор Хоменко; і новий член Росендо Леон (з Куби) на барабанах і на перкусії.

ФОТО

Back to Top