НАОНИ Рок-оркестр

ІНФОРМАЦІЯ

Ви уявляєте як може звучати класичний рок на українських народних інструментах? Metallica на флейті най, а музична дуель  електокобзи та електробандури в незабутніх хітах Deep Purple? А Феєричне вогняне шоу на цимбалах в непроглядній темряві як — «Misirlоu to hug fiery cymbals!» Світовий хіт від Адель Skyfall грає абсолютно новими спалахами звуку, а вічні мелодії Queen та Beatles призводять глядачів до ейфорії.

Ні, це неможливо описати словами, коли мороз по шкірі а в душі вулкан, коли хочеться ридати всім серцем і злетіти від радості і все це  одночасно!

Таке можливо лише на концерті Рок-Оркестру Народних Інструментів, де для вас грають заслужені і народні артисти, обсолютні професіонали своєї справи, яких після концерту публіка проводжає виключно стоячи. Де більше 30 ти класичних та народних інструментів, що оживають як актори в театральній дії граючи кожен свою роль у маштабному поданні оркестру. В залі не залишеться жодної душі, що сховається під маскою байдужості, це справжній вибух щірості, єнергії,  патріотизму та любові!

Жінки після концерту, підходили червоні та казали, що отримали оргазм, а чоловіки знервованно курили та  пітніли.

Шукайте, запитуйте квитки, бо в день концерту їх точно вже не буде!

ВІДЕО

Нет содержимого. Отредактируйте страницу чтобы добавить содержимое.

АУДІО

Нет содержимого. Отредактируйте страницу чтобы добавить содержимое.

ФОТО

Back to Top