Мед Хедс (Mad Heads)

ІНФОРМАЦІЯ

Гурт Мед Хедс — один з найвідоміших і популярних рок-гуртів на українській сцені, з яскравою історією та безліччю перемог. За час свого існування музиканти відвідали більш ніж 500 фестивалів, і не лише на території України, а й далеко за її межами. Творчість Мед Хедс добре відома країнам Європи, Америки і Канади. Було видано 8 основних альбомів, в тому числі і англомовних, і знято понад 22 відео кліпів. Гурт є частим гостем державних свят, рекламних турів, і знаменних подій. А також, музиканти регулярно беруть участь у різних теле радіо проектах і шоу-програмах. Головна мета творчості музикантів групи Мед Хедс — дарувати своїм слухачам нестримну позитивну енергію українського етносу і божевільний драйв сучасної рок — музики!

ИСТОРІЯ

Mad Heads — легенда української рок-музики. Гурт народився водночас із незалежністю і відтоді працює безперебійно пліч-опліч із Україною. Засновник Mad Heads – їх незмінний фронтмен, вокаліст, гітарист і автор пісень — Вадим Красноокий. Група пройшла через безліч змін та перетворень складу та стилів музики, досягнула багато успіхів, з кожним кроком стаючи все більш популярною та визнаною. Гурт видав 7 студійних альбомів, зняв близько 30 музичних кліпів. Цілий ряд хітових композицій Mad Heads неодноразово потрапляли до хіт-парадів і займали поважні позиції № 1 в національних радіо-чартах. Кращий альбом був проданий тиражем понад 100 000 примірників, а рінгтон із однією з композицій гурту був скачаний близько 1 000 000 разів. Проте головним «коником» Mad Heads завжди були їх живі шоу – безумні, енергійні, позитивні і відривні. Група відіграла понад 1 000 концертів у 15 країнах світу, щоразу підіймаючи публіку на вуха так, що й годі встояти на місці і не кричати і не танцювати — у Mad Heads ніколи не буває і не буде байдужих глядачів та слухачів!

Mad Heads починали як psychobilly (сайкобіллі) тріо, змішуючи класику рок-н-ролу із панком. Божевільні зачіски, фрікові прикиди, ляскаючий контрабас замість звичайної бас-гітари… Для мейнстрімно- консервативної української аудиторії вони виглядали як зграя скажених зайдиголов з дикого заходу. Ще й співали англійською, яку мало хто тямив до путя. Однак, невдовзі в групи зібрався цілий загін відданих фанів та сценічних однодумців, яких Mad Heads надихнули взятись до такої раритетної справи. Попри всю свою ексцентрику, талановитий гурт почав швидко набирати популярності, їздити по Україні, викликаючи цікавість та увагу ЗМІ, знімати кліпи, радіопередачі, даючи інтерв’ю для журналів і газет. Mad Heads були піонерами не тільки молодого та свіжого українського рок-н-роллу, але й першими відзначились в глобальній мережі Інтернет як український гурт, що зареєстрував офіційний сайт в каталозі Yahoo. Цілком зрозуміло, що спочатку музиканти були з ентузіазмом сприйняті Європою, де слухачі були завідомо набагато краще підготовлені до того, що вони побачили і почули. Перші три альбоми Mad Heads вийшли одночасно в Україні та в Німеччині. За фактом, вони були одними з перших українських рокерів, які вийшли на CD. Треки групи можна знайти у збірках, випущених у США, Японії та інших країнах. Mad Heads підтримували свої якісні записи такими ж якісними регулярними концертами в Європі, і отже у 2002 році були визнані найкращими psychobilly-музикантами зі Східної Європи. Не меншого визнання гурт досяг у Росії, де вони, свого часу, успішно гастролювали, і навіть сьогодні в них там лишаються віддані прихильники.

З часом, Mad Heads вирішили «почутиJ» також і своїх рідних, українських слухачів, яких вже зібралась пристойна армія. Хлопців запросили до Comp Music (місцевий представник лейблу EMI), із яким вони підписали контракт, після чого Mad Heads врешті-решт заспівали державною мовою і добряче розширили свій творчий простір. Вони почали експериментувати з новими стилями і звуковими примочками і дійшли до подвоєння складу гурту до 6 одиниць, включаючи богатирську духову секцію. Священні «скрєпиJ» панку і рок-а-біллі хлопці лишили незайманими і додали собі і людям у музику трошки ска, реґґі і душевного українського фолк-колориту. Збільшення живої та музичної маси бенду відзначилось у новій назві — Mad Heads XL, але згодом, стара назва, як стара звичка повернулася. У 2005 пісня гурту «Надія-Є» з однойменного альбому зірвала всі джек-поти радіо та ТБ хіт-парадів, ставши одним з народних хітів. Mad Heads незмінно продовжили підкорювати великі підмостки і грати для 100 000- тисячних аудиторій, які вшановуючи музикантів за позитив, затягували «Надію» багатотисячними хорами. Народжений у стьобі ска-панковий кавер «Смереки» — престарілої затяганої по весільних гоцалках пісні, яка була апгрейднута майстровитими тролячими руками команди, — набрав більше мільйона переглядів у ю-тубі, оскільки прикольний кліп-мульт (до речі – подарунок фанатів) + якісний, прогресивний та професійний саунд не тільки справили гідне враження, але й докорінно змінили ставлення до українського фолку, на який молода публіка тоді здебільшого дивилась тільки як на пошарпані стецькові шаровари чи іоніку з розваленого клубу. Результат – альбом блискавично розійшовся тиражем у 10 000 примірників.

ФОТО

Back to Top