ПРОЕКТИ

IMG_2345

Mad Heads

 

Українська рок-група

Українська музична група, яка виконує пісні в стилі рокабіллі. Даний музичний жанр є різновидом рок-н-ролу, який, можна сказати, став предтечею сучасного року. «Mad Heads» була утворена в Києві, в грудні 1991 року. У 2004 році «Mad Heads» була перетворена в групу «Mad Heads XL», виконуючу пісні в стилі ска панк.

ДОКЛАДНІШЕ

Найближчий захід

Каблуками по Брусчатке

 

Творческое объединение КпоБ

Это сочетание позитивной, танцевальной и драйвовой музыки, с романтично-хулиганской, пацанской харизмой  и элементами театрального шоу.

 

Официальный сайт группы

ПОДРОБНЕЕ
22119437_2100416133317907_545639415_o-valencia
12269078_890321937730876_1068829302_o

Conquista De La Noche

 

Циркове музичне шоу

Любов на триметровій висоті, пристрасть, яка стирає рамки дозволеного. Поєдинки на мечах, повітряні гімнасти, трейсери і паркурщики — все це Conquista De La Noche. Вистава музики і світла. Зачаровує екстрим-шоу, в якому є місце безумовним почуттям і адреналіну. Вони малюють кордону тільки для того, щоб їх долати.

ДОКЛАДНІШЕ

Василь Попадюк

 

Скрипаль віртуоз

Його називають сучасним Паганіні, людина легенда, скрипаль віртуоз. Його талант не знає кордонів, від Москви до Канади. Чия майстерність «скрипковим ключем», здатне відкрити будь-яку душу, а вогонь його палаючої скрипки, здатний розтопити будь-яке серце.

ДОКЛАДНІШЕ

Найближчий захід

Vasil-Ervan
Ptq9xGA6S1U

Оркестр

 

Національний академічний оркестр народних інструментів України

Це не тільки найбільший і музичний колектив України до складу якого входять понад 100 заслужених і народних артистів. Це абсолютно унікальний і єдиний професійний оркестр народних інструментів в Україні, історія якого починається з 1969 року.

ДОКЛАДНІШЕ

Найближчий захід

НАОНИ

 

Рок-оркестр народных инструментов

Вы представляете, как может звучать классический рок на украинских народных инструментах? Metallica на флейте най, а музыкальная дуэль электокобзы и электробандуры в незабываемых хитах Deep Purple? А феерическое огненное шоу на цимбалах в непроглядной темноте как — «Misirlоu to hug fiery cymbals!» Мировой хит от Адель Skyfall играет абсолютно новыми вспышками звука, а вечные мелодии Queen и Beatles приводят зрителей в восторг.

ПОДРОБНЕЕ

Ближайший концерт

IMG_7370
Back to Top